reede, 24. aprill 2009

Kevad

Tänane päev on palav. Hetkel termomeetri järgi 14,4 kraadi, aga tänu päiksele on väga soe. Natuke isegi liiga soe. Selle aasta esimene päevitamine sai ka ära tehtud ning üllatuseks ei hakanud mitte jahe vaid hoopis palav ning selle tõttu tuli sisse kolida. Mul teist päeva ei toimi MSN, mis on väga häiriv, sest see on põhiline suhtluskanal arvutis. Aga ma loodan, et saab see probleem ka millalgi lahendatud.
Issi tuleb varsti USAst tagasi ja ma peaks selleks ajaks saama kokku mingi hunniku detaile. Ma võtsin end täna kokku ja läksin garaaži vaatama, kuid ebakindluse tõttu ei suutnud ma meenutada kõiki juppe ning mul on tunne, et ma unustasin midagi ära. Selle tunde tõttu ma neid kokku ei pannud.
Eile oli koolis aeroobikapäev - pea kogu kool tegi vahetunni aeroobikat ja pärast kurtsid, et klassid on liiga palavad, kuigi ei köeta.
Õues oli täna ka T-särgi ja õhukese puuvillase vestiga palav, eile 2 särgiga ka.
Väitlusega on jama. Põhikooli meistrivõistlused on järgmisel nädalal, kuid võistkonnas ei ole 3. liiget. Ja keegi ei ole nõus olema ka. Kurb oleks küll, kui minemata jääb.
Kolmapäeval osales üsna suur osa klassist PISA testis. Midagi nii igavat ma pole ammu pidanud tegema. Kui sul on 55 lk tekste ja küsimusi ning nende järgi määratakse sinu huvi loodusainete vastu, siis mina siiralt kahtlen selle testi piisavuses millegi muu, kui lugemisoskuse kindlaksmääramisel.
Eilsest on üleval nii Treffi kui Härmasse saanute nimekirjad. Mina sain mõlemasse, kuid valisin Treffneri. Kuigi paljud ei saanud, siis oli mitmeid ka neid, kes said sisse, kuid otsustasid Härma kasuks, seega on loodusharus näiteks ainult Ralf Treffneris ning humanitaaris vist ainult Uku. Reaali läheb mu klassist rohkem, kuid tegelikult siiski vaid üksikud. Eriti, kuna mitmed lähevad aastaks välismaale veel õppima.
1. mail on Teeme ära mõttetalgud ning ma tahaks sinna minna, kuid ma pole kindel, kas ma üksi tahan. Järgmise nädala kurb osa on see, et kogu nädala tundidest jääb ära vaid 5/36 ehk alla seitsmendiku.

Kommentaare ei ole: