teisipäev, 20. juuli 2010

Sõprade laul aka Õhtu rõdul

Hommikupoolik maha magatud pärast 2.30 magama minekut ning raamatukogus käidud tuli teha plaan. Plaan oli minna mängima võrku. Plaan teostatud: Kalle sõitis mulle rattaga natuke vastu, ootasime, peagi tulid Reltz ja Krissu ning siis Hiie. Mängisime pisut ning võtsime kampa veel 3 noormeest ning vahepeal saabunud Kauri.
Minu pall on natuke tühi, tunda annab, et pole pikalt mänginud, mitte et oskaks, aga refleksid ei ole enam need, kui iga päev sai mängitud.
Pärast ujumistiiru jäime neljakesi ning laulsime pisut rannas, aga tuli idee minna linna laulma ja raha koguma. Minu poolt pidime häälestaja võtma ning kaabu ja kitarri. Kell oli pool seitse.
Jõudsime kohale ning häälestasime kitarre, otsisime laule ning laulsime toas. Mul sai kopp ette sellest ning kupatasin kõik rõdule. Ja siis läks asi käima, ning kestis kuni kella 11, mil lõpuks linna jalutasime, et sealt 10min pärast jälle jalga lasta koju. Aga rõdust.
On sume õhtupoolik, 2 kitarri, 2 laulvat noormeest, kellel on kaabud peas, mis on riietusega sobitatud, soovilood, improlood, lindistamine, oma lood. Kõik kokku oli täiesti uskumatu ning neilt oli raske vahepeal silmi ära võtta. Tänane õhtu jättis minusse tohutult hea tunde.
Aitäh Kalle, Kauri ja Hiie!
pilt by H.-H.

Väga oluline lisa!

Kauri, sa oled geniaalne!

1 kommentaar:

Raju ütles ...

The last paragraph...
You took the words right out of my mouth!