laupäev, 21. jaanuar 2012

Villervallan

Let's waste time
Chasing cars

Autosid ajada taga Sakku, Tallinnasse, Tartusse, Otepääle. 3 erineva autoga, 3 erineva inimesega. Õnneks päris kätte ühtegi ei saanud. Aja raiskamine on nii suhteline, et ma ei taha liigitada toredat tulemusetut olelust kasutuks. Õige tee on ka suhteline, sest kõik teed viivad sinna, kuhu tarvis, tagasipööre oleks allaandmine, küll kuidagi ikka saab (juhul kui seda oja vaid ees ei oleks).
Konn oli nädal aega minu isiklik lemmikloom. Hommikul vedas kooli, õhtul koju, kooli kõrvale parkida ma ei taha, ametlikult võib, aga see tundub ülbe. Ülbe ma ei suuda olla, kui siis ainult enese(häda)kaitseks. Otsustusvõimetu aga küll. Artiklianalüüs tuleks teha ühest teemast, aga mina tegin kahest ning valik langes alles klassisisese hääletusega. Kolmapäevahommikune SOPA-PIPA lugu, mis on muutunud ainult reaalsemaks pärast mu novembrikuist reaktsiooni "Kas nad päriselt teeksid ka seda?". Riiklik vabadus on hetkel olemas, isikuvabaduste eest peab kümne küünega võitlema. Igav juba siin maailmas ei hakka.
Do not trust anyone over 25 ehk lugege raamatut "Little Brother".

Forget what we're told
Before we get too old

1 kommentaar:

Lotta ütles ...

Esiteks püüdsin ma välja mõelda, millal sul sel nädalal Sakku jõudmiseks aega oli ... Aga muide, Konn on võrratu - ma ostsin endale täna uue kunstiajaloo vihiku, pildiks konn rolleril. ;)(Mõeldes Konnale siis ...)