esmaspäev, 19. mai 2014

Ülikoolist suvi, algkoolis veel kool

Mulle meeldis tänast eksamit teha. See ei olnud lihtne, aga mulle meeldis kirjutada viimasele küsimusele vastust!
Täna oli programmeerimiseksam. Tundub, et mulle midagi siiski jäi külge. Kui mitte teadmised, siis vähemalt rõõm.

Nüüd on kõik eksamid tehtud ning nende pärast ei ole vaja muretseda enne poolt juunit, kuna siis hakkavad eksamitulemused saabuma.

Tegemiste kirjeldused on eksamite varju jäänud. Aga kunagi...

... sai käidud Edinburgh's armsal sõbral külas. Peaaegu saare külastus  - külastus oli, saar tol hetkel oli mõõna tõttu natuke vähem saar -, linnalammaste vaatlus ning pärast kakaod ja šokolaadi.

... sai käidud Edinburgh loomaaias kõiksuguste toredate loomadega tutvust tegemas. Huumorimeelt loomaaia töötajatel jagub, loomadel vist ka. Üks hiidpanda põõnas ja teine sõi kenasti istudes bambust. Pingviinid olid väga vinged. Neil on pingviinikaamera isegi olemas! Pandasid ning ujuvaid pingviine näidatakse ka. Suveniiri ma sealt kahjuks endale valida ei osanud. Tuleb ilmselt kunagi tagasi minna!

... sai mindud sõbra juurde õppima ning 7.5h pärast lõbusalt ära tuldud. Me siiski paar tundi õppisime ka. Ja siis tuli jutustamisaeg.

... sai natuke Glasgows konnatud ning surnuaial natuke ära eksitud. Aga see oli ka väga suur!

... sai üle pika aja taas kuduma ning uskumatult palju tõsielulugusid kuulda.

Homme on mul viimane koolipäev. Lähen räägin oma koolis natuke Eestist ja koolist ning võib-olla millestki veel. Kunagi plaanin natuke pikemalt kirjutada, mis ma siis tegelikult seal tegin.

Kommentaare ei ole: