kolmapäev, 3. detsember 2014

Elukogemus tuleb süües

Ma ei ole väga usin reklaamide vaataja, mis ilmselt natuke selgitab minu ülimat ignorantsust, millest ma esmaspäeval teada sain.

Nimelt läksin ma poodi sooviga osta paar pirukat, et mul oleks kooli ja trenni vahel midagi süüa. Leidsin kena paki, mille ma arvasin olevat lihapirukad. Kiri "mince (pastry)" toetas minu arvamust. Aga mina ju ei mõelnud, et siinsed "mince pies" on hoopis moosisaiad kõige laiemas mõttes... Mincemeat on täiesti erinev asi kui minced meat. Edaspidi ma tean! Retsept lihaga on ka olemas.

Loengud on peaaegu läbi, praksid veel kestavad. Väga süstemaatiliselt ei ole veel oma vale-eksamiks õppima hakanud, aga raporteid kirjutan küll. Üks on peaaegu valmis!

Sallikudumise hoog on kinda/sokikudumiseks läinud, sel sügisel ainult 2 uut salli, ent 3 paari valmis sokke, 2 paari kindaid ning veel mõlemast paar valmimisel!

Ilm on jahe (-0, kuna autod on jääs), aga kuiv.

22. detsembril algab retk koju, sest ring ei ole mitte selleks, et tore oleks, vaid selleks, et kuhugi jõuda. Minu lugemise järgi 4 riiki, kuna ma loen Inglismaad ja Šotimaad eraldi. Igatahes Glasgowst Manchesteri, sealt Riiga ja loodetavasti öösel koju.

Kommentaare ei ole: