pühapäev, 16. mai 2010

Suvine kevad

Üks koolinädal jälle möödas, nagu poleks seda olnudki. Tegelikult oli ja kirjand sai kirjutatud, Emajõe ääres rühmatööd tehtud ning 400m joostud ja pärast koolini paduvihmas mindud.
Ma sain 400m jooksu 4( mingi 1.32 või nii) ja jooks lõppes tüdrukutel täpselt paduvihma alguseks. Poisid hakkasid oma 1000m jooksma alles siis. Märjaks said kõik, kes rohkem, kes vähem. Külm oli ka. Neljapäev jätkus kodus kuivatamisega ning siis Hiiega koos Lilles käiguga. Üsna põhjalikult käisime, tegime süüa, tantsisime, voltisime konni, ajasime juttu, õppisime ja koristasime. Pärast Kaubamajast läbi ning improetendust vaatama. Tore ja naljakas oli - me saime lavavalgusesse ka amööbidena(?) või selles suurusjärgus igaljuhul;) Stiilne.
Reede oli soe ja kiire ning pärast tunde tuli kingijaht. Lõpuks sai väike onu õllekruusi rattakellaga ning õllekannu. Teine idee oli see, mida ta konkreetselt vajanud ja tahtnud oleks. Jälle valesti, aga üks anumatest leidis kohe kasutust ning kellaga saaks olla 2in1 et sõidad rattaga, õlu käes ja lased kella ka. Linnast korraks koju, kitarr ja pusa kaasa ning appi ettevalmistusi tegema. Õhtu jooksul sai 4 korda poes käidud. Korra ka nii, et 2 poolikute lubade omanikku ees, et kokku oleks terved load:) Kõik edenes hästi ning tandemjalgrataski sai ära proovitud. See on raske, kui ees jalad vaevu pedaalidele ulatuvad, mina kui juht keerata ei oska:) Ikkagi tuli välja. Ümber maja sai ka joostud ja tagaajamist "mängitud". Öösel sõitsin koju.
Hämmastav on see, et ma oskan hoovi tagurdada nüüd:D Minu jaoks väga oluline oskus ning ma sain eile sellega täiesti ilma juhendamiseta väga hästi hakkama:D
Eile sai kantud esimest korda pea terve päev miniseelikut sel hooajal ning õhtul käidud KGB kongides, Kirjandusmuuseumis ja Mänguasjamuuesumis. Ma sain ka teada mängu "Mõtlen riigist" reeglid ning suutsin rattale toetudes selili lennata.
Täna koristasin tuba, suretasin läpakat ning nüüd loodan võrku minna mängima kanali äärde. Nagu suvi, aga natuke parem veel:)

Kommentaare ei ole: